NADRUKI

Na kupowanych u nas artykułów odzieży roboczej,hełmów ochronnych wykonujemy nadruki z logo Państwa firmy.
Odzież roboczą znakujemy czterema opisanymi poniżej technikami::

- FLEX
- SITODRUK
- FLOCK
- HAFT KOMPUTEROWY


W zależności od zamówienia doradzamy najbardziej ekonomiczną metodę nadruku.
Nadruki FLEX
Nadruk powstaje poprzez w grzanie w materiał specjalnej folii wycinanej na ploterze. Charakteryzuje się idealnym kryciem materiału i wysoką trwałością. Wykorzystanie folii wiąże się z brakiem możliwości uzyskania przejść tonalnych. Idealne rozwiązanie do nadruków loga lub napisów na odzieży roboczej, T-shirtach i koszulkach polo.

FLOCK: Najwyższej jakości termo-transferowa technika znakowania odzieży polegająca na wprasowywaniu materiału flock /materiał bezpośrednio na tkaninę.

SITODRUK
Nadruk powstaje poprzez przeciśnięcie farby przez uprzednio przygotowany szablon – matrycę. Metodą sitodruku można uzyskać nadruki jedno- i wielobarwne na materiałach typu: papier, folia, tkaniny. Wykonane nadruki cechują się bardzo dużą wytrzymałością Ze względu na konieczność wykonania dla każdego koloru osobnej matrycy sitodruk jest opłacalny przy dużych nakładach oraz gdy planuje się kolejne dodruki (po oczyszczeniu matrycę można wykorzystać ponownie

Opracowanie projektu
Opłata nie dotyczy sytuacji, kiedy klient dostarcza projekt nadruku w formacie *.cdr (w tzw. „krzywych”) bądź kiedy nadruk jest zwykłym napisem wykonanym w oparciu o ogólnodostępną czcionkę.

 

 Cena uzależniona od:

- ilości sztuk

- ilości kolorów

- rodzaju nadruku

- wielkości

Czytany 2962 razy